60 GÜNDE TYT-AYT GEOMETRİ KAMPI VİDEO DERS KİTABI EKO

Fiyat : ₺79,90

 • Mert Hoca'nın 60 Günde TYT-AYT Geometri Video Ders Kitabı EKO boyutudur.
 • Renkli, ciltli ve YATAY formattadır.
 • 100 Konu anlatım videosu/video çözümünden oluşmaktadır.
 • ÖSYM’nin yaptığı tüm TYT- AYT Geometri soruları incelenip analiz edilerek hazırlandı.
   
 • ISBN: 9786057177476
 • Sayfa Sayısı: 180
 • Soru Sayısı : 1505 adet
 • Ebat: 27 x 21 cm
 • Yazar: Mert Güven

Canlarım Selam,

Üniversite sınavının yaramaz çocuğu, herkes tarafından üvey evlat muamelesi gören ama matematiğin en derin mevzularından birisi, çağımızın problemiyle tekrar beraberiz: GEOMETRİ!

Bu kadar ötekileştirilen ve çok önemsenmeyen konu aslında müfredat matematiğinin dörtte birini kapsıyor. Yani sayılarla konuşacak olursak, üniversite sınavında her 4 sorudan 1 tanesi geometri. Haliyle geometriyi pas geçerek hayallerinizdeki üniversitenin kapısından girmek çok zor görünüyor.

Aslında bunları bilmemize rağmen, çoğumuz bu geometriyi hep sona bırakıp çalışmayı erteliyoruz, bir şekilde bu problemi çözmekten kaçınıyoruz. Çünkü bugüne kadar geometrinin hep ezbere dayalı, görme işi, formülü bilirsen yaparsın vb. klişelerle desteklendiğini gördük. İşte tam olarak problemi çözmekten kaçanların derdine her fırsatta deva olmuş video ders kitaplarımız, sizi geometri sıkıntısından da nihayet kurtarıyor. Başka türlüsünü düşünüyor muydunuz gerçekten?

Hem TYT hem de AYT müfredatının tamamını kapsayan ve bir önceki yıla göre tüm soruları değişerek soru sayısı tam iki katına çıkarılmış başucu eserde, geometriye dair tek bir boşluk bile bırakmadım. 360 Sayfalık, 1505 soruluk ve 100 videoluk bu serüvende geometrinin tüm üniteleriyle alakalı bütün detaylara hükmedeceğiz. Size geometrinin tamamını en temelden öğretmekle kalmayacağım, geometriye dair olan tüm önyargılarınızı da yıkıp geçeceğim. Çünkü aslında geometri sandığınız kadar zor değil. Sadece geometri öğrenmeye keşfetmeniz ve yolunuzu aydınlatmanız gerek. Yolunuza ışık tutacak bu kampta sizden tek istediğim ise baştan başarısızlığa şartlanmadan heyecanımı paylaşacak kadar motive ve istekli olmanız. O masanın başına oturup kitabı doldurmaya başladığınızda, söz veriyorum kalktığınızdaki siz eski siz olmayacak. Yeter ki geometriyi halletmeyi bir şekilde kafanıza koymuş olun. Sonrasını ise bana bırakın.

Bu yolun sonunda geometriyi ezberleri ve klişeleri ile yarım yamalak değil mantığı ve ispatlarıyla keşfederek öğreneceğiz. Her video bir macera, her soru ise keşfedilmeyi bekleyen bir güzellik olarak damağımızda güzel tatlar bırakacak. Bu kamp bittiğinde ise bugüne kadar neden bu kadar zorlandığınıza anlam bile veremeyeceksiniz.

Belki de elinizde tuttuğunuz kitap size hayallerindeki üniversitenin kapısını açacak.

Ve şunu unutmayın,

Bu sınavı çalışan kazanacak!

Mert Hoca

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR